Електросушарка WetAir WFD-K700BSS

Електросушарка WetAir WFD-K700BSS

0.00грн.
  • Модель: WetAir WFD-K700BSS
  • Артикул: 2701
  • Наявність: Є в наявності

10 лотків з нержавіючої сталі + 1 лоток для пастили

Цифровий таймер на 24 години (крок 30 хвилин)

Температура 35-75С

Захист від перегріву

Чорний колір

11 режимів роботи

Прозорі дверцята

Звуковий сигнал

Автовідключення

Регулювання висоти піддону

Заказать в 1 клик

Мы перезвоним Вам и уточним детали


Електросушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS


WetAir WFD-K700BSS — універсальна електрична сушарка, за допомогою якої Ви можете створити сприятливі умови для ефективної та зручної дегідратації (підсушування/сушіння/в'ялення) практично будь-яких харчових продуктів. А також, використовувати електросушарку для ферментації, наприклад: приготування квасу, домашнього йогурту та інших кисломолочних продуктів, вистоювання тіста тощо.


Ви можете легко збагатити свій раціон (особливо в зимовий період) сушеними продуктами, а саме: різновидами сушеного та в'яленого м'яса, риби, грибів, банановими чипсами, сушеними овочами, фруктами або ягодами, ароматною зеленню, різними травами тощо. За умови, що продукти зазнали м'якого сушіння, вони, зазвичай, зберігають свій первинний аромат, смак і велику частину вітамінів і мікроелементів. Правильно висушені продукти легко відновити за допомогою води/пароварки. Вони практично можуть отримати свій первинний розмір, форму та вигляд.


Особенности:

• 10 лотків з нержавіючої сталі + 1 лоток для пастили

• Цифровий таймер на 24 години (крок 30 хвилин)

• Температура 35-75С

• Захист від перегріву

• Чорний колір

• 11 режимів роботи

• Прозорі дверцята

• Звуковий сигнал

• Автовідключення

• Регулювання висоти піддону


8 температурних налаштувань от 35 °С до 70 °С

Температурні режими дадуть змогу вибрати оптимальний режим для різних типів продуктів для того, щоб домогтися бажаного ступеня їхньої дегідрації і, водночас, максимально зберегти харчові та корисні властивості. Два попередньо встановлені режими FAST (70 °C, 10 годин) і RAW (45 °C, 24 години) пришвидшать процес налаштування й запуску роботи сушарки. А наявність функції KEEP WARW дає можливість встановити автоматичне підігрівання, за якого сушарка після основного циклу сушіння автоматично переходить у режим роботи за температури 35 °C до 24 годин.


Панель керування с ЖК-дисплеєм

За допомогою сенсорного керування і світлодіодного дисплея дуже просто встановити необхідний час і температуру і, за потреби, коригувати настроювання не зупиняючи процес сушіння продуктів. А цифровий таймер на 24 години (крок 30 хв) з автовимкненням і звуковим сигналом дасть змогу контролювати своєчасне вимкнення сушарки.


Дверцята

Важливою особливістю приладу є дверцята, які мають прозоре вікно для швидкого перегляду. Процес сушіння можна спостерігати без відкривання дверцят, що знижує втрати тепла і прискорює час сушіння, а також мінімізує ризики отримати опіки під час сушіння.


Копус сушилки

WetAir WFD-K700BSS ефективно видаляє воду з продуктів за допомогою безперервної циркуляції контрольованого термостатом теплого повітря. Корпус містить сушильні секції у вбудованих слотах, автоматичний вентилятор та інші внутрішні елементи. Він спеціально розроблений для безпечного зберігання продуктів на підносах при сушінні.


За допомогою конвектора, який розташований на задній стінці робочої камери, тепле повітря рівномірно надходить у кожен лоток, одночасно підсушуючи продукти та позбавляючи їх вологи, яка випаровується через вентиляційні отвори. Продукти на всіх лотках підсушуються рівномірно, тому немає потреби під час сушіння міняти лотки місцями та переставляти на інші рівні. І що особливо зручно, користувач може самостійно контролювати висоту між лотками та витягти зайві лотки для збільшення простору в робочій камері, і це не вплине на ефективність сушіння.


Сушарка має в комплекті 10 піддонів з нержавіючої сталі. Крім того, є один спеціальний лоток, призначений для пастили. Ці секції забезпечують досить місця для сушки великої кількості продуктів за одну просту операцію.


Сушені продукти — чудове частування, оскільки вони без жодних штучних консервантів зберігають свою харчову цінність і смак на довгий період!


За допомогою WetAir WFD-K700BSS можна сушити різні та не тільки звичні всім продукти. Наприклад, скибочки яловичини, курки, риби, попередньо замариновані в соусі та спеціях, можуть легко перетворитися на в'ялене м'ясо/рибу домашнього приготування. А приготовані вдома, за допомогою сушарки, смачні та корисні ласощі зефір і пастила потішать як дітей, так і дорослих!


Сушка продуктів - ефективний спосіб їх консервування.

Тепле повітря з фіксованою регульованою температурою вільно циркулює всередині приладу між верхньою і нижньою кришками, окремими керованими знімними секціями та силовою базою. Ось чому продукти, розташовані на секціях приладу, висихають рівно і з мінімальними втратами корисних для здоров'я вітамінів. Таким чином, ви можете насолоджуватися фруктами, овочами і грибами, які готуються без використання шкідливих для здоров'я речовин, протягом усього року.


За допомогою цього приладу ви також можете сушити квіти, лікарські рослини, готувати злаки.


Характеристики:

    • Потужність, Вт: 700 Вт

    • Напруга, Гц: 220-240 В / ~ 50-60 Гц

    • Діапазон температур: 35 С - 75 С

    • Кількість секцій, шт: 10 + 1

    • Розмір лотка, см: 0,4 х 30,5 х 33 см

    • Висота піддону, мм: 30

    • Об`єм, л: 36

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Електросушарки для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS, Сушарки для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS інструкція, Сушарка для овочів і фруктів WetAir